RIU Palace Maspalomas *****

Riu Palace Maspalomas

Jeżeli szukamy hotelu, który byłby najbliżej słynnych wydm Gran Canarii, to z pewnością będzie to hotel Riu Palace Maspalomas.

Hotel wzorowany na kształt pałacu, wchodząc główną bramą przedzielającą obiekt na dwie równe części, idziemy publicznym (!) chodnikiem wzdłuż pięknie utrzymanego ogrodu i dochodzimy do tarasu widokowego, z którego jesteśmy o krok od słynnych wydm Gran Canarii.

Jest to pierwszy hotel z sieci RIU, który powstał na Gran Canarii, przez lata swojej działalności zyskał wielu stałych bywalców, którzy stanowią zdecydowaną większość klientów, zwłaszcza osób starszych oraz lubiących nastrój i wystrój pałacu.

Bardzo duża restauracja jest obsługiwana w bardzo wyrafinowany sposób, a podawane potrawy to dzieło znakomitych kucharzy, gdyż tylko tacy mogą znaleźć pracę w hotelach sieci RIU. Z racji pałacowego charaktery, podczas posiłków obowiązuje dresscode i należy przestrzegać zasad odpowiedniego ubioru.

Co ważne, każdy stolik w restauracji posiada własną obsługę kelnerską, stąd kolacja odbywa się w dwóch turach, na konkretną godzinę trzeba się określić przy kwaterowaniu w hotelowej recepcji. Cała obsługa hotelu stara się pracować na najwyższym poziomie, polecamy osobom bardzo wymagającym.

Podsumowanie

Plusy:

-> serwis na najwyższym poziomie;

-> prywatni kelnerzy przy stolikach;

-> bezpośrednio przy wydmach, częścią hotelu jest publiczny deptak.

Minusy:

-> odległość od plaży to ok. 15 min spacerem.

Tomek Beata Filak

Podróżujemy, a na co dzień zajmujemy się turystyką. Sprzedaż agencyjna wczasów i wycieczek, pilotowanie grup w Polsce oraz Europie.

Polecane wpisy
Koala Garden Suits
Club de Mar
Valentin Marietta
Riu Vostamar

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *