RIU Gran Canaria ****

Clubhotel RIU Gran Canaria

Klubowa formuła w klasowym hotelu z sieci RIU! Mamy tu do dyspozycji 24-godzinny All Inclusive i chociaż bary nie funkcjonują na okrągło, to zawsze można dostać chociażby wodę w recepcji.

Z racji klubowej formuły, w hotelu panuje luźna atmosfera, bez jakichkolwiek nacisków dotyczących stroju. Jednocześnie serwis i jedzenie są na najwyższym poziomie! Hotele z sieci RIU słyną z dużego nacisku na kuchnię, tu swoje podniebienie odpowiednio dopieszczą zarówno duzi i mali.

All Inclusive funkcjonujący w hotelu to również rozszerzona oferta importowanych alkoholi, w ofercie baru przy basenie znajdziemy chociażby Bacardi, Balentines czy wódkę Smirnoff. W All Inclusive wliczają się również restauracje a’la carte znajdujące się w ogrodzie. Sam teren hotelowy bardzo rozbudowany z atrakcyjnym klubem dla dzieci, w którym uczą się chociażby malować na płótnie!

Dobry poziom hotelu uzupełnia świetna lokalizacja w Meloneras – do plaży dzieli nas 15 minutowy spacer, jednak wiedzie on przez promenadę oraz słynne i zjawiskowe wydmy.

W hotelu funkcjonuje dyskoteka – zabawa tra tu do 1:00 w nocy, animacje zwykle kończą się ok godziny 24:00.

Hotel został wybudowany w taki sposób, że okna i balkony wszystkich pokoi wychodzą na ocean – żadne na ulice. Do polecenia wszystkim, choć często jego cena nie jest najniższa.

Podsumowanie

Plusy:

-> wyśmienite jedzenie, dobry serwis;

-> świetna lokalizacja przy wydmach, dobra infrastruktura dla dzieci;

-> importowane alkohole.

Minusy:

-> jak spora część hoteli z sieci RIU na Kanarach, nie jest to obiekt pierwszej młodości i gdzieniegdzie widać ząb czasu.

Tomek Beata Filak

Podróżujemy, a na co dzień zajmujemy się turystyką. Sprzedaż agencyjna wczasów i wycieczek, pilotowanie grup w Polsce oraz Europie.

Polecane wpisy
Koala Garden Suits
Club de Mar
Valentin Marietta
Riu Vostamar

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *