Playa Feliz ****

Playa Feliz

Hotel położony na obrzeżach miejscowości San Augustin w bezpośrednim sąsiedztwie znanego hotelu Orquidea.

Z racji wspólnego sygnowania hoteli przez sieć Nordotel należącą do TUI, klenci Playa Feliz mogą korzystać z określonych godzinach z infrastruktury hotelowej i SPA hotelu Orquidea. Służy do tego specjalne przejście, które jest otwierane i zamykane – informacja o godzinach umieszczana jest każdorazowo na furteczce.

Hotel nastawiony typowo na rodziny z dziećmi, obiekt stanowią jasne domki znajdujące się w ogrodzie wokół basenu. Każdy apartament spory, z dwoma sypialniami. Nieduży basen i bezpośrednia dostępność kamienisto, żwirkowej plaży. Obiekt popularny wśród Skandynawów, można ich tu spotkać sporą liczbę o każdej porze roku.

Podobnie jak w hotelu Orquidea, wzdłuż plaży ciągnie się nadmorska promenada. Bardzo atrakcyjna forma na dla osób lubiących spacery – można nią dojść przez San Augustin aż do centrum rozrywkowego Gran Canarii Playa del Ingles (ok. 8km).

Podsumowanie

Plusy:

-> skromny, ale czysty i schludny obiekt nastawiony na rodziny z dziećmi (apartamenty);

-> możliwość korzystania z infrastruktury hotelu Orquidea;

-> promenada!

Minusy:

-> mały basen, kiepska plaża, lokalizacja nie dla osób lubiących spędzać czas poza hotelem.

Tomek Beata Filak

Podróżujemy, a na co dzień zajmujemy się turystyką. Sprzedaż agencyjna wczasów i wycieczek, pilotowanie grup w Polsce oraz Europie.

Polecane wpisy
Koala Garden Suits
Club de Mar
Valentin Marietta
Riu Vostamar

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *