Holiday World

Holiday World to popularny park rozrywki znajdujący się w Maspalomas. Na tle rozrywkowej okolicy słynącej z klubów i dyskotek jest to ciekawe miejsce na spędzenie czasu głównie dla rodzin z dziećmi.

Holiday World znajduje się w spokojnej części miasta, ale widać po licznie zjeżdżających tu taksówkach, że jest to popularne w okolicy miejsce. Na przeciw parku znajduje się opisywany przez nas na stronie hotel Koala Garden.

W Holiday World można znaleźć zarówno atrakcje na świeżym powietrzu w formie wesołego miasteczka, jak i szereg ciekawych rzeczy w samym budynku. Znajdą się tu liczne automaty wrzutowe, kręgielnia czy bawialnie. Nie zabraknie oczywiście rozbudowanej bazy gastronomicznej.

Bardzo często na wyjazdach wakacyjnych rodziny z dzieciakami pojawiają sie na hotelowych animacjach, a później pojawia się problem zagospodarowania wieczoru. Często po sezonie animacje dla dzieci w ogóle się nie odbywają.

Holiday World jest dlatego świetnym pomysłem zwłaszcza na wieczorny wypad. To właśnie wtedy wszystko żyje, a dzięki kolorowym światłom wszystko atrakcyjniej wygląda 🙂

Ceny

W Holiday World w kasie nabywamy pobieramy kartę i doładowujemy ją konkretną kwotą wg uznania. Korzystając z atrakcji podajemy ją obsłudze, która przykłada ją do czytnika i ściąga z niej punkty. Oczywiście czym większa jednorazowa kwota, tym taniej wychodzi nam koszt pojedynczego punktu. Oczywiście z systemu punktowego korzystamy na terenie wesołego miasteczka. Oferta nie dotyczy automatów wrzutowych, kręgielni czy restauracji. Aktualna oferta cenowa prezentuje się następująco:

points

Jak na niewielki, ale jednak park rozrywki przystało, systematycznie odbywają się tutaj różne eventy, organizowane są przyjęcia urodzinowe etc. Właściciele na bieżąco informują o ciekawych przedstawieniach i innych atrakcjach w mediach społecznościowych – Facebook, Twitter, Instagram.

Chętnych odsyłamy na stronę internetową Holiday World: holidayworldmaspalomas.com

Holiday World Maspalomas
Holiday World Maspalomas
Holiday World Maspalomas
Holiday World Maspalomas
Tomek Beata Filak

Podróżujemy, a na co dzień zajmujemy się turystyką. Sprzedaż agencyjna wczasów i wycieczek, pilotowanie grup w Polsce oraz Europie.

Polecane wpisy
Gran Canaria
Cactualdea
Wydmy w Maspalomas

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *