Holiday World

Holiday World to popularny park rozrywki znajdujący się w Maspalomas. Na tle rozrywkowej okolicy słynącej z klubów i dyskotek jest to ciekawe miejsce na spędzenie czasu głównie dla rodzin z dziećmi.

Holiday World znajduje się w spokojnej części miasta, ale widać po licznie zjeżdżających tu taksówkach, że jest to popularne w okolicy miejsce. Na przeciw parku znajduje się opisywany przez nas na stronie hotel Koala Garden.

W Holiday World można znaleźć zarówno atrakcje na świeżym powietrzu w formie wesołego miasteczka, jak i szereg ciekawych rzeczy w samym budynku. Znajdą się tu liczne automaty wrzutowe, kręgielnia czy bawialnie. Nie zabraknie oczywiście rozbudowanej bazy gastronomicznej.Bardzo często na wyjazdach wakacyjnych rodziny z dzieciakami pojawiają sie na hotelowych animacjach, a później pojawia się problem zagospodarowania wieczoru. Często po sezonie animacje dla dzieci w ogóle się nie odbywają.

Holiday World jest dlatego świetnym pomysłem zwłaszcza na wieczorny wypad. To właśnie wtedy wszystko żyje, a dzięki kolorowym światłom wszystko atrakcyjniej wygląda 🙂

Ceny

W Holiday World w kasie nabywamy pobieramy kartę i doładowujemy ją konkretną kwotą wg uznania. Korzystając z atrakcji podajemy ją obsłudze, która przykłada ją do czytnika i ściąga z niej punkty. Oczywiście czym większa jednorazowa kwota, tym taniej wychodzi nam koszt pojedynczego punktu. Oczywiście z systemu punktowego korzystamy na terenie wesołego miasteczka. Oferta nie dotyczy automatów wrzutowych, kręgielni czy restauracji. Aktualna oferta cenowa prezentuje się następująco:

points

Jak na niewielki, ale jednak park rozrywki przystało, systematycznie odbywają się tutaj różne eventy, organizowane są przyjęcia urodzinowe etc. Właściciele na bieżąco informują o ciekawych przedstawieniach i innych atrakcjach w mediach społecznościowych – Facebook, Twitter, Instagram.

Chętnych odsyłamy na stronę internetową Holiday World: holidayworldmaspalomas.com

Holiday World Maspalomas Holiday World Maspalomas Holiday World Maspalomas Holiday World Maspalomas

Polecane wpisy

Skomentuj ten post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *